SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

W dniu 20 czerwca 2013r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgorzelec zostało zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgorzelcu spotkanie z uczestnikami projektu „Nowa szansa” oraz przedstawicielami firm szkoleniowych.
Grupa 27 osób została zapoznana z harmonogramem zajęć i kursów, które już od 1 lipca 2013r. ruszą pełną parą, a uczestnicy zdobędą niezbędne kwalifikacje i wiedzę pomocne w poszukiwaniu pracy.
Kolejna edycja Projektu Systemowego p.n.: „Nowa Szansa’’ w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja integracji społecznej; Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji; Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej uważam za otwartą.  


KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA

W dniu 3 grudnia 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgorzelec została zorganizowana prze Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgorzelcu konferencja poświęcona podsumowaniu projektu "Nowa szansa" za rok 2013.
Na spotkanie zostały zaproszone władze Urzędu Gminy Zgorzelec, przedstawiciele firm szkoleniowych oraz uczestnicy projektu.
Podsumowanie miało na celu przedstawienie wyników projektu oraz podziękowanie uczestnikom projektu za ich udział i zaangażowanie. Podszas tegorocznego projektu trzech uczestników podjęło zatrudnienie, natomiast jeden z uczestników zadeklarował chęć rozpoczęcia działalności gospodarczej. 
Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja Projektu Systemowego p.n. : "Nowa szansa" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja integracji społecznej; Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji; Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

Załączniki:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Zgorzelcu

ul. Kościuszki 70
59-900 Zgorzelec
tel/fax: 75 77 52 667

Godziny pracy:
poniedziałek w godz: 8.00 - 16.00
wtorek – piątek w godz: 7.30-15.30